Caner Toygar Kimdir?

Caner Toygar

Caner Toygar hepimizin bildiği gibi eskilerden beri evlilik programlarıyla adını söz ettiren birisi. Yaptığı her hareket olay oluyor. Gelin adayına sinirlenerek kafasında bardak kırması uzun zaman akıllarda kalmıştır.

Caner Toygar Hayatı

1 Ocak 1980 tarihinde Adana ilinde doğdu.

Lise eğitiminin sonrasında tahsiline devam etmeme kararı alan Caner Toygar, tarihler 2013’ü gösterdiğinde “Biz Evleniyoruz” adlı evlilik programına katılım sağladı.

Katıldığı evlilik programında Tülin Koca ile yaşadığı aşk ile tüm Türkiye’nin gündeminin merkezine yerleşerek, çok kısa bir zaman içerisinden adından yoğun bir şekilde söz ettiren isim hale geldi.

Evlilik programının ardından Tülin ile yaşadığı ilişkiyi katıldığı gündüz kuşağı programında anlatan Caner, burada telefona bağlanan Tülin’e sinirlenerek başında bardak kırmış, bu görüntüleriyle ülke gündemine damgasını vurmuştu.

Caner Toygar

2009 yılına gelindiğinde müzik kariyerine geçiş yaparak ”Naber Fıstık” adlı albümle karşımıza çıkmıştır.

Evlilik programının sonrasında bir süre boyunca oyunculuk çabalarına devam etmesinin ardından Ataşehir’de köfteci dükkanı açmaya karar vermiştir. Ancak burada işler yolunda gitmeyince, ekranlara çıkış nedeni olan evlendirme konseptini kullanarak arkadaşlık sitesi açmıştır.

Son olarak; Kaynana Semra, Çiçekçi Kız ve Lanetli Anahtar adlı projelerde oyunculuğunu sergilemiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir