Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu yazı www.onuravci.net‘in gizlilik politikası olmaktadır. Sitede yer alan tüm içeriklerin (yazılar, sayfalar, resimler, videolar, sesler vb. dosyalar) sahibinden izin alınmadığı sürece hiçbir içerik izinsiz kopyalanamaz. Alınamaz ve paylaşılamaz. Bu web sitesi Onur Avcı‘ya aittir. İnternet sitemizin hedefleri ve içerik konusu insanlara internet üzerinden güncel bilgileri ulaştırarak her konuda yardımcı olmaktır.

İnternet sitemizde paylaşılan yazıları, resimleri, ses dosyalarını, videoları, kodları ve benzer dosyaları izinsiz kopyalamak ve paylaşmak yasaktır. İnternet sitesinin sahibiyle özel görüşerek sitedeki dökümanları ve benzer dosyaları izin alarak kendi web sitesinde kullanabilir. İzinsiz kullanım yapıldığında izinsiz kullanan web site sahibine mail atılarak iletişime geçilir. 72 saat içinde cevap verilmez ise gerekli işlemler yapılır.

Anlaşmalı olduğu 3. Partilerin reklamlarını, bağlantılarını sitesinde yayınlanmasına izin verebilir ve Pop-up Ads ve benzeri reklam içeriklerinde aynı şekilde izin sunulmaktadır.

Sitemizdeki içeriklere, paylaşımlara, resimlere herhangi kullanıcının yorumu onay sırasında geçtiğinde küfürlü, argo kelime bulunur ise yorumu onay almaz. Eğer onaylanır halka açık sunulursa, bundan www.onuravci.net yetkilenmez tüm sorumluluk yorum yapan ziyaretçinindir.